پخش زنده بازی فوتبال رئال مادرید بارسلونا ۱۱ اسفند ۹۸

Watch” video!

امشب ساعت ۲۳٫۳۰ رئال مادرید در برنابئو میزبان بارسلونا خواهد بود. دیداری حساس که در مسیر قهرمانی دو تیم برای فتح لالیگا تعیین کننده خواهد بود و شما می توانید از طریق سرویس پخش زنده سایت ویدیو نظاره گر این بازی باشید.

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در مهم‌ترین دیدار این هفته لیگ‌های معتبر اروپایی یکشنبه به مصاف یکدیگر می‌روند.

این بازی نخستین مصاف ۲ تیم در سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود و قرار است ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبانی آن را بر عهده داشته باشد.

تقابل این ۲ تیم تنها به رویارویی ستارگان یا قطب‌های فوتبال جهان خلاصه نمی‌شود. این جدال جذاب ریشه‌های هم در تاریخ دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مناقشات سیاسی و … اشاره کرد.

پیش از این گفته شده بود احتمال دارد مسابقات لیگ‌های معتبر فوتبال اروپایی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شود، اما نه تنها دیدار ال کلاسیکو لغو نشد بلکه قرار است این بازی با حضور هواداران ۲ تیم برگزار شود.

بارسلونا با دو امتیاز بیشتر از رئال در صدر قرار دارد و رئال مادرید که در یک ماه گذشته نتایج خوبی نگرفته به دنبال جبران مافات در حضور هوادارانش است.

اولین بازی دو تیم به سال ۱۹۱۶ در جام حذفی بر می گردد و پس از آن این دو در ۲۴۳ بازی به مصاف هم رفته اند که در مجموع بارسا یک بار بیشتر از رئال پیروز شده است.

نتایج خوب سال های اخیر بارسا در ال کلاسیکو سبب شده تا فاصله زیاد این تیم با رئال نه تنها از بین برود که اکنون آبی اناری ها یک برد بیشتر از رئال کسب کرده اند.

این برابرترین دیدار کلاسیک دنیا نیز محسوب می شود. در برزیل ال کلاسیکو بین فلامینگو و کورینتیناس است که در مجموع کفه ترازو ۵۵ به ۵۳ به سود فلامینگو است.

دربی ایتالیا بین اینتر و یوونتوس هم با برتری آشکار بیانکونری دنبال می شود؛ ۱۰۱ به ۷۱٫

در انگلیس یونایتد با کسب ۸۰ پیروزی در مقابل ۶۷ برد لیورپول بهتر از قرمزهای آنفیلد عمل کرده است.

در آرژانتین بوکا با کسب ۸۹ پیروزی در سوپرکلاسیکو در مقابل ۸۳ برد ریورپلاته عملکرد بهتری داشته است و در پرتغال هم کفه ترازو به سود پورتو است؛ ۹۵ برد در مقابل ۸۸ پیروزی بنفیکا.

رئال امشب این فرصت را خواهد داشت تا با کسب پیروزی تعداد بردهایش در ال کلاسیکو را به بارسلونا برساند.

رئال مادرید در هفته های اخیر از فرم آماده اش فاصله گرفته و امتیاز از دست دادن های متوالی در لالیگا در نهایت باعث شد آنها هفته گذشته صدر جدول را به بارسلونا واگذار کنند.

در ادامه رئال مادرید در برنابئو مقابل منچسترسیتی نیز مغلوب شد تا نگرانی در مورد تیم زین الدین زیدان بین هواداران این تیم افزایش یابد.

اما کهکشانی ها فردا شب در شرایطی پذیرای بارسلونا خواهند بود که هر چهار تقابل اخیر دو تیم در لالیگا و استادیوم برنابئو با برتری بارسا پایان یافته است.

آخرین بار در فصل ۱۵-۲۰۱۴ بود که رئال مادرید تحت هدایت کارلو آنچلوتی و در شرایطی که دروازه اش را در دقایق ابتدایی باز شده دید، موفق شد ۱-۳ بارسلونا را در استادیوم خانگی اش مغلوب سازد.

دو شکست سنگین و پرگل ۰-۳ و ۰-۴ در سال های اخیر بدترین عملکرد رئال مادرید در برنابئو را مقابل رقیب دیرینه رقم زده و باخت های ۰-۱ و ۲-۳ نیز دیگر نتایج آنها در چهار فصل اخیر بوده است.

رئال مادرید برای بازگشت به صدر جدول چاره ای جز کسب پیروزی در دیدار امشب مقابل رقیب دیرینه ندارد و اگر رئال در این دیدار مغلوب شود، دیگر جبران فاصله با بارسلونا بسیار دشوار خواهد شد.