پخش زنده پرسپولیس سپاهان ۴ اسفند ۹۸

4402

چرا بازی پرسپولیس سپاهان برگزار نشد؟(کلیک کنید)

پخش زنده پرسپولیس سپاهان از سایت ویدیو

در یکی از حساس‌ترین بازیهای این فصل دو تیم سپاهان و پرسپولیس به دیدار هم می‌روند.

سپاهان اصفهان – پرسپولیس
یکشنبه ۴ اسفند ۹۸
ورزشگاه نقش جهان- ساعت ۱۶:۱۵
تیم داوری: داور: سیدمهدی سیدعلی، کمک داور اول: محمدرضا منصوری، کمک داور دوم: فرهاد مروجی، کمک داور اضافی اول: سیدرضا مهدوی، کمک داور اضافی دوم: یاسر همرنگ، داور چهارم: محمد عطایی، ناظر داوری: مسعود مرادی

در چارچوب رقابتهای هفته بیستم، دو مدعی جدی قهرمانی، سپاهان و پرسپولیس به دیدار هم می‌روند. هر ۲ تیم در هفته گذشته در رقابتهای لیگ قهرمانان نتایج مطلوبی کسب نکردند و در بازگشت به لیگ به کورس حساس قهرمانی می‌اندیشند.

پرسپولیس با ۵ امتیاز بیشتر از سپاهان در صدر جدول قرار دارد و سپاهان با تعداد بازی برابر نزدیک‌ترین تیم به قهرمان ۳ فصل اخیر لیگ است.

پرسپولیس در صورت پیروزی یا حتی مساوی در این بازی می‌تواند گام بزرگی برای تکرار قهرمانی‌های خود بردارد.

سپاهان هم با توجه به وضعیت تراکتور و استقلال در جدول رده‌بندی در صورت از دست دادن امتیاز در این دیدار کار سختی برای بازپس‌گیری صدر جدول خواهد داشت.

پرسپولیس و سپاهان با ۵ قهرمانی پرافتخارترین تیمهای تاریخ لیگ برتر هستند و هر کدام از دو تیم در صورت قهرمانی می‌تواند رقیب خود را کنار بزند.

این بازی جدال رکورددار برد در این فصل با شکست‌ناپذیرترین تیم این مسابقات است. پرسپولیس در این فصل به ۱۳ پیروزی دست یافته و سپاهان تنها یک بار در این فصل متحمل شکست شده است.

صدرنشینی پرسپولیس ، بیش از هر چیز مدیون بازیهای خارج از خانه است. این تیم بهترین عملکرد را به عنوان مهمان داشته و در ۶ بازی اخیر خارج از خانه به برد با کلین‌شیت دست یافته است و با این آمار رکورددار تاریخ لیگ برتر است.

در سمت مقابل سپاهان هم در بازیهای خانگی شکست نداشته است البته پارس جنوبی و صنعت نفت هم نخستین شکست خانگی فصل خود را برابر پرسپولیس متحمل شدند.

از دیگر جذابیت‌های این بازی حضور دو دروازه‌بان ملی‌پوش در درون دروازه دو تیم است. پرسپولیس با ۹ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ است و سپاهان هم با ۱۳ کلین‌شیت رکورددار این فصل است.

پیام نیازمند کارنامه درخشانی مقابل پرسپولیس داشته و در ۴ مصاف ۳ بار کلین‌شیت داشته و هیچ وقت مغلوب نشده است ولی بیرانوند مقابل سپاهان آمار جالبی نداشته و با دریافت ۱۲ گل از هیچ تیمی در لیگ برتر بیش از این گل نخورده است کلاً پرسپولیس هم با دریافت ۵۰ گل از سپاهان بیش از هر تیمی از زردپوشان اصفهانی گل خورده است.

علاوه بر اینکه بصورت پخش مستقیم شاهد این دیدار خواهید بود، فیلم خلاصه بازی نیز پس از پایان دیدار در همین صفحه قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

رتبه در جدول
سپاهان:۳
پرسپولیس:۱
نتیجه ۵ بازی آخر در لیگ
سپاهان: مساوی، برد، مساوی، باخت، برد
پرسپولیس: مساوی، برد، برد، برد،برد
نتیجه بازی آخر در لیگ
سپاهان: نفت مسجد سلیمان ۰-۰ سپاهان
پرسپولیس: پرسپولیس ۲- ۲ استقلال
نتیجه بازی رفت:
پرسپولیس ۰ – ۲ سپاهان
بهترین گلزن:
سپاهان: کی‌روش استنلی با ۶ گل
پرسپولیس: مهدی ترابی با ۷ گل

منبع:نود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سیزده − ده =