خلاصه بازی امید ایران 1-0 چین

136

در حال بارگذاری...

تیم امید ایران از ساعت ۱۳:۴۵ امروز در بازی حساس در ورزشگاه تینسنولانون شهر سونگلا در آخرین بازی مرحله گروهی برابر تیم المپیک چین قرار گرفت. شاگردان حمید استیلی به دنبال کسب تنها یک امتیاز از دو بازی گذشته هنوز شانس صعود داشت و در صورتیکه امروز ازبکستان از کره جنوبی شکست میخورد و بازیکنان ما موفق به کسب سه امتیاز برابر چین می شدند؛ به دور یک چهارم نهایی راه پیدا می کردند.

نیمه اول این بازی با نتیجه صفر صفر به پایان رسید؛ کرده یک بر صفر از حریف خود جلو افتاد اما دقایقی بعد این ازبکستان بود که به گل دست یافت و بازی را مساوی کرد.

موقعیت های ما بسیار بیش از چین بود بطوری که هشت کرنر از آنها گرفتیم؛ به جز یکی دو مورد حرکت آن هم نه خیلی حساس؛ چینی ها کار دیگری انجام ندادند.

ترکیب چین: هوانگ ژنگ یو، وِی ژن، ژئو چنگ،هوانگ کنگ، هو جنگ هانگ، چِن وی،ژو جونگ چن، فنگ بوژوان،تیان ژین، اویلی مولاتی مائولانیازی و چن پو

ترکیب ایران: حبیب فرعباسی، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان، متین کریم زاده، شاهین طاهرخانی، رضا دهقانی، مهدی مهدی خانی، امید نورافکن، جعفر سلمانی، علی شجاعی و اللهیار صیادمنش

دقایق حساس

دقیقه 3: روی پاس اللهیار صیادمنش در داخل محوطه جریمه دروازه‌بان چین توپ را ناقص دفع کرد و در برگشت جعقر سلمانی شانس داشت با ضربه سر دروازه‌ی چین را باز کند که دروازه‌بان چینی‌ها مانع از گلزنی او شد.

دقیقه 7: شوت رضا دهقانی از پشت محوطه جریمه در اختیار دروازه‌بان چین قرار گرفت.

دقیقه 12: روی سانتر متین کریم زاده از سمت راست دروازه‌ی چین، اللهیار صیادمنش با ضربه سر دروازه‌ی چین را تهدید کرد که دروازه‌بان این تیم مانع از گلزنی ایران شد.

دقیقه 16: روی سانتر علی شجاعی روی دروازه‌ی چین، اللهیار صیادمنش صاحب توپ شد و به سمت دروازه‌ی چین شوت زد. در این صحنه دروازه‌بان چینی‌ها شوت صیادمنش را به کرنر فرستاد.

دقیقه 21: شوت چِن وی از پشت محوطه جریمه خیلی خطرناک از کنار دروازه‌ی ایران به بیرون رفت.

دقیقه 28: سانتر رضا دهقانی با ضربه سر علی شجاعی همراه شد که این ضربه، خطرناک از روی دروازه‌ی چینی‌ها به بیرون رفت.

دقیقه 34: ضربه ایستگاهی‌ای که امید نورافکن سانتر کرد با ضربه سر شاهین طاهرخانی همراه شد که هد او با بدشانسی به گل تبدیل نشد و به بیرون رفت.

دقیقه 44: روی پاس رضا دهقانی از سمت راست دروازه چین، مهدی خانی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان چین نتوانست توپ را به گل تبدیل کند و ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 52: شوت ژئو چنگ از پشت محوطه جریمه ایران با اختلاف زیاد از کنار دروازه فرعباسی به بیرون رفت.

دقیقه 57: روی ضدحمله بازیکنان ایران از جناح راست، شجاعی در حالتی نامتعادل اقدام به شوتزنی کرد که توپ با اختلاف از کنار دروازه چین به بیرون رفت.

دقیقه 66: شوت سنگین چن پو بعد از برخورد با دیرک افقی دروازه ایران بار دیگر به زمین برگشت تا این بار مدافعان ایران صاحب توپ شوند.

دقیقه 70: ضربه چن بی بعد از برخورد به سر مدافع ایران راهی کرنر شد.

دقیقه 71: ارسال از چپ برای قائدی با ضربه این بازیکن مقابل دروازه چین همراه بود که گلر چین این فرصت را از ایران گرفت.

دقیقه 77: در شلوغی محوطه جریمه چین و روی کرنر ارسالی قائدی، جبیره می توانست اقدام به ضربه زدن کند که مدافعان چین این فرصت را از بازیکنان ایران گرفتند.

(گل اول ایران) دقیقه 85: خطای بازیکن چین روی قائدی از سوی داور پنالتی اعلام شد. این ضربه توسط نورافکن زده شد تا گل اول ایران به ثمر برسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفت − دو =