سریال رعنا کامل (تمام قسمت ها)

سریال رعنا کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال رعنا کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

قسمت 1 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 2 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 3 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 4 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

دانلود رایگان سریال رعنا کامل (تمام قسمت ها)

قسمت 5 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 6 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 7 سریال رعنا (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

مجموعه تلویزیونی “رعنا” به کارگردانی سید داود میرباقری از آثار ماندگار دهه ۶۰ تلویزیون است که محصول ۱۳۶۹-۱۳۶۷ است و شبکه اول سیما پخش شد.

سریال رعنا جزو اولین آثار داوود میرباقری و با بازی گلچهره سجادیه، سعید نیک‌پور، بهزاد فراهانی، رویا تیموریان و پرویز پرستویی است.

دانلود رایگان سریال رعنا کامل (تمام قسمت ها)

(رعنا)، دختر مردی به نام (سنایی )،از صابون پزهای قدیمی تهران است. رعنا برادری به نام منصور دارد. پس از چندی مردی به نام(دانایی )که دبیر آموزش و پرورش است به خواستگاری رعنا می‌آید و با وجود مخالفت‌های منصور با او ازدواج می‌کند، اما پس از گذشت مدت زمانی دانایی به خاطر شرکت در فعالیت‌های سیاسی دستگیر و روانه زندان و کشته می‌شود. پس از سال‌ها پسر رعنا که به شدت در حال مبارزه با رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ است، در یک درگیری خیابانی مفقود می‌شود. رعنا و دخترش به دنبال یافتن او هستند که ماجراهایی از گذشته دوباره زنده می‌شود.

سایت ویدیو