سریال کارآگاهان کامل (تمام قسمت ها)

سریال کارآگاهان

دانلود رایگان سریال کارآگاهان کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت ۱ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت ۲ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت ۳ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت ۴ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت ۵ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت ۶ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت ۷ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت ۸ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت ۹ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت ۱۰ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت ۱۱ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت ۱۲ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت ۱۳ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت ۱۴ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت چهاردهم

دانلود قسمت ۱۵ سریال کارآگاهـان + تماشای قسمت پانزدهم

معرفی سریال کارآگاهان

کارآگاهان یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۶–۱۳۸۷ به کارگردانی حمید لبخنده، نویسندگی مسعود بهبهانی‌نیا و تهیه‌کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی می‌باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شد.

این مجموعه تلویزیونی به صورت اپیزودیک ساخته خواهد شد و هر قسمت آن داستانی واقعی را روایت می‌کند.

سرگرد احمد ثنایی، افسر عالی‌رتبه آگاهی است که با حضور سروان رحیمی، سروان صبا، ستوان بوشهری و ستوان منادی گروه تجسسی را تشکیل می‌دهد.

سروان رحیمی، سابقه شغلی بالایی دارد و در آستانه بازنشستگی است، سروان صبا تنها افسر زن گروه است و نامزدش با شغل او به‌عنوان یک زن در دایره جنایی مخالف است.

ستوان بوشهری و ستوان منادی نیز افسران جوانی هستند که به تازگی از شهرستان به تهران منتقل شده‌اند. پرونده‌های مختلفی به این گروه ارجاع داده می‌شود و سرگرد ثنایی و سایر اعضای…

بازیگران سریال کارآگاهان

مهدی هاشمی، روشنک عجمیان، اکبر زنجانپور، کامران تفتی، شهرام ابراهیمی، رضا خندان، شهروز ابراهیمی‌فر، زهره فکورصبور، شراره رخام، مجید شهریاری و… از بازیگران ثابت این مجموعه پلیسی بودند.

بورژین عبدالرزاقی، نسرین نصرتی، محسن افشانی، سپند امیرسلیمانی، الیکا عبدالرزاقی، کاظم سیاحی، محمد عمرانی، غلامرضا شهبازی،
مزدک رستمی و… از بازیگران مهمان سریال پلیسی کاراگاهان بودند.svdhg ;hvH’hihk

همه قسمتهای این مجموعه تلویزیونی با کیفیت اچ دی (HD) و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.