سریال گیله وا کامل (تمام قسمت ها)

سریال گیله وا کامل

دانلود رایگان سریال گیله وا کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال گیله وا + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال گیله وا + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال گیله وا + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال گیله وا + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال گیله وا + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال گیله وا + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال گیله وا + تماشای قسمت هفتم

گیله‌وا نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان می‌باشد.این سریال در ابتدا قرار بود از شبکه یک یا سه پخش شود اما گفته شد شهریور ماه ۱۳۹۸ از شبکه افق پخش میشود.این سریال به جای سریال ستایش۳ از پنج شنبه، نه آبان از شبکه سه پخش خواهد شد. این سریال هر شب ساعت 20:45 از شبکه سوم سیما به روی آنتن می رود و تکرار این مجموعه تلویزیونی یک و نیم بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴ و ۳۰ روز بعد پخش خواهد شد.

مینی سریال گیله وا، جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج در ۷ قسمت و در شهرهای سیاهکل، کیاشهر و تهران تصویربرداری شده است.

زندگی اجتماعی مردم در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ است و به نوعی روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و به خصوص مردم خطه گیلان در صد سال قبل خواهد بود.

ستاره اسکندری،حمیدرضا پگاه،امیرحسین صدیق،بهروز شعیبی،مهدی زمین پرداز،مهران رجبی،امیرحسین هاشمی،پریا مردانیان،حسین توشه،علی عطایی،ستاره حسینی،حدیث نیکرو،امیر حامد،سینا محمدی فر و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.svdhg ‘dgi ,h