سریال دبیرستان خضراء کامل (تمام قسمت ها)

سریال دبیرستان خضراء کامل

دانلود رایگان سریال دبیرستان خضراء کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت 13 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت 14 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت چهاردهم

دانلود قسمت 15 سریال دبیرستان خضرا + تماشای قسمت پانزدهم

دانلود رایگان سریال دبیرستان خضراء کامل (تمام قسمت ها)

دبیرستان خضرا نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی «اکبر خواجویی» است که از شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. این مجموعه، محصول ۱۳۷۵-۱۳۷۴ است.

اکبر خواجویی، کارگردانی که با کارنامه‌ای مزین به سریال «پدرسالار»، با تهیه‌کنندگی ابراهیم پورمنصوری سریال سیزده قسمتی «دبیرستان خضرا» را روانه شبکه دو کرد که هسته اصلی‌اش دبیرستان دخترانه‌ای بود که با پی گرفتن دغدغه‌ها و مشکلات دختران نوجوان سعی داشت مشکلات این گروه سنی را به تصویر بکشد.

با این حال محوریت خاص قصه روی شخصیت شکیبه (با بازی آزیتا حاجیان) معلم امور تربیتی‌ای بود که سعی می‌کرد با فعالیت‌های مثبت و ثمربخش خود چهره‌ای مناسب از این طیف آموزشی در مدارس به نمایش بگذارد. شکیبه با ارتباطی که با دختران نوجوان داشت، دغدغه‌های آن‌ها را بررسی می‌کرد.

آزیتا حاجیان، نیکو خردمند، آزیتا لاچینی، تانیا جوهری، مهشاد مخبری، آناهیتا همتی، مریلا زارعی، ابراهیم آبادی، رحمان مقدم، ساحره متین، تبسم هاشمی، محمود جعفری، فاطمه طاهری، مهوش وقاری، پری امیرحمزه، معصومه آقاجانی، خسرو شجاع‌زاده، آزاده خورشیددوست، غلامرضا طباطبایی، پروین‌دخت یزدانیان، سعید امیرسلیمانی و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

svdhg nfdvsjhk oqvhM