سریال بانوی سردار کامل (تمام قسمت ها)

سریال بانوی سردار کامل

دانلود رایگان سریال بانوی سردار کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال بانوی سردار + تماشای قسمت آخر دوازدهم

مجموعه تلویزیونی «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ طادی و از تولیدات صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، از سه شنبه ۲۹ مرداد؛ هر شب از شبکه سه سیما پخش می‌شود. مجموعه تلویزیونی «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه‎کنندگی سعید مرادی در صداوسیمای مرکز چهار محال و بختیاری تولید شده است. این سریال در ۱۲ قسمت ۴۰ دقیقه‎ای به قلم پرویز شیخ طادی نگارش شده است.

در این سالها کم نبودند سریال های تاریخی که بُعدی از زندگی یک قهرمان تاریخی ایرانی را برای مخاطبان تعریف کردند. از داستان میرزا کوچک خان جنگلی تا امیرکبیر و ابو وهیب بهلول، بوعلی سینا، ستارخان و … همگی قهرمان‌های ملی و ایرانی هستند که تا به حال سریال‌هایشان ساخته و پخش شده است.

این سریال به روایت زندگی بی‌بی مریم سردار زن بختیاری می‌پردازد و به نویسندگی و کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه‌کنندگی سعید مرادی به برشی کوتاه از زندگی سردار بی بی مریم خواهد پرداخت.

از بازیگران این سریال می‌توان به: پانته‌آ سیروس(بی بی مریم)، حبیب دهقان نسب، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، فرزین محدث، محمد فیلی، کاظم هژیرآزاد، صدرالدین حجازی، مهدی میامی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا مهران، مرتضی زارع، سعیده عرب، علیرضا جاویدفر، بهشاد چنگیزی، سیاوش درخشی، شاپور کلهر، پارسا قربانی، مجید کریمی، هلیرضا دیلمی، فاطمه شکری و… اشاره کرد.

سایت ویدیو