سریال باغ گیلاس کامل (تمام قسمت ها)

سریال باغ گیلاس کامل

دانلود رایگان سریال باغ گیلاس کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال باغ گیلاس + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال باغ گیلاس + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال باغ گـیلاس + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال باغ گیلاس + تماشای قسمت دهم

دانلود رایگان سریال باغ گیلاس کامل (تمام قسمت ها)

باغ گیلاس نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی مجید بهشتی است که در سال ۱۳۷۲ ساخته شد و در سال ۱۳۷۳ از شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.

این سریال در زمان پخش خود، توانست توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند و مهران مدیری در این سریال، نخستین نقش جدی‌اش را بازی کرد. این سریال در سال ۱۳۹۴ از شبکه آی فیلم بازپخش شد.

دو برادر به نامهای «محسن» (با بازی مهران مدیری) و «امیر» (با بازی عبدالرضا اکبری) وارثِ باغ پدرشان «حاج‌نایب» هستند؛ اما اختلاف سلیقهٔ آن‌ها بر سر چگونگی استفاده از این باغ، آن‌ها را رودرروی یکدیگر قرار می‌دهد.

دانلود رایگان سریال باغ گیلاس کامل (تمام قسمت ها)

مادر (با بازی نیکو خردمند) و خواهر (با بازی فریبا متخصص) و برخی دوستان خانوادگی نیز وارد ماجرا می‌شوند. امیر که استاد دانشگاه است، مصمم به حفظ میراثِ سبز پدر است و محسن، در این فکر است تا با قطع درختان، در آنجا به ساختمان‌سازی بپردازد.

امیر به گمان اینکه اگر محسن ازدواج کند، سربه‌راه خواهد شد؛ زمینهٔ ازدواج او را با دختر دایی‌اش «مریم» (با بازی سودابه مرادیان) فراهم می‌کند اما…

جمشید مشایخی،فخری خوروش،اسماعیل داورفر،نیکو خردمند،محبوبه مقبلی،دانیال حکیمی،پوراندخت مهیمن،بیوک میرزایی،مهری ودادیان،جلیل فرجاد،عبدالرضا اکبری،مهران مدیری،فریبا متخصص،محمد ابهری،سودابه مرادیان و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.svdhg fhy ‘dghs