سریال چهار چرخ کامل (تمام قسمت ها)

 

سریال چهار چرخ کامل

دانلود رایگان سریال چهار چرخ کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال طنز چهار چرخ + تماشای قسمت دوازدهم

چهار چرخ یک مجموعه تلویزیونی محصول ۱۳۹۰ به کارگردانی جواد مزدآبادی، نویسندگی محمد رضا فاضلی می‌باشد که از شبکه پخش شد. این مجموعه در ۱۵ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای تهیه شده‌است.

داستان مردی به نام «ذبیح» را روایت می‌کند که علاقه عجیبی به داشتن ماشین دارد و در این راه همه تلاشش را به کار می‌گیرد تا پولی جمع کند تا به مدد آن بتواند ماشینی خریداری کند و به این وسیله در زندگیش تحولی ایجاد کند.

او به این آرزو عمری را چای‌فروش لب خط بوده‌است. ذبیح سرانجام موفق می‌شود پس از مدت‌ها پول ماشینش را جمع‌آوری کند اما هم‌زمان در روز خواستگاری دخترهایش پول‌ها به سرقت می‌رود و این آغاز ماجراهای «آقاذبیح» ما و دیگران است.

حمید لولایی در نقش ذبیح،مریم امیرجلالی در نقش منظر – همسر ذبیح،بهنوش بختیاری در نقش نسرین – دختر ذبیح،محسن قاضی‌مرادی،شهرام قائدی در نقش فضلی،مجید یاسر در نقش رضا،مصطفی طاری در نقش راننده تاکسی،اصغر سمسارزاده در نقش پدر فضلی،خشایار راد در نقش جبار،فلامک جنیدی در نقش مریم – دختر ذبیح،رضا توکلی در نقش پدر رضا،شهین تسلیمی در نقش قدسی – زن همسایه از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

سایت ویدیو

سریال چهار چرخ کامل (تمام قسمت ها)