سریال سرزده شبکه یک کامل (تمام قسمت ها)

تماشای آنلاین و دانلود سریال سرزده

دانلود سریال سرزده از سایت ویدیو چه مزایایی دارد؟

مزیت های مشاهده و دانلود سریال سرزده از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید) ۴- پخش زنده هر قسمت در همان شب انتشار با کیفیت خوب و بدون قطعی

سریال سرزده قسمت اول تا آخر - دانلود سریال سرزده - فیلم جدید شبکه یک - علی انصاریان و بهرنگ علوی در سرزده - نقش مریم مؤمن در سریال سرزده - همه قسمتهای سریال سرزده - پخش آنلاین مجموعه تلویزیونی سرزده - تماشای سرزده شبکه 1 سیما - سایت ویدیو

لینک هایی که آبی شده؛ یعنی آن قسمت پخش شده یا در شرف پخش است؛ و اگر لینک ها مشکی ست؛ یعنی زمان پخش آن نرسیده است.

دانلود سریال سرزده همه قسمتها

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

✔️ دانلود قسمت 1 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت اول سرزده

✔️ دانلود قسمت 2 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت دوم سرزده

✔️ دانلود قسمت 3 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت سوم سرزده

✔️ دانلود قسمت 4 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت چهارم سرزده

✔️ دانلود قسمت 5 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت پنجم سرزده

✔️ دانلود قسمت 6 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت ششم سرزده

✔️ دانلود قسمت 7 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت هفتم سریال سرزده

✔️ دانلود قسمت 8 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت هشتم سریال سرزده

✔️ دانلود قسمت 9 سرزده + پخش زنده و آنلاین قسمت نهم سریال سرزده

سریال سرزده به کارگردانی و تهیه کنندگی بهادر اسدی تولید شده است و قرار بود در شب های قدر از همین شبکه پخش شود اما به مناسبت بعدی تلویزیون موکول شد. اسدی تا به حال کارگردانی سریال های ریکاوری،‌کابوس، لالایی برای بیداری و … را به عهده داشته است.

در ابتدا نام این سریال مرثیه نام داشت اما بنا به دلایلی به سرزده تغییر یافت.

داستان این سریال در اصل ارتباط و تقابل بین دو شخصیت مثبت و منفی را نشان می دهد. رضا و اصلان از کودکی در یک محله و با هم بزرگ شدند و از همان سن به ورزش کشتی مشغول بودند. در خراسان جنوبی ورزش چوخه یکی از انواع کشتی ها است و ورزشی پهلوانی است. در ادامه رضا این روزها پلیس موفقی شده و اصلان نقطه مقابل او دزدی می کند و به عبارتی شخصیتی منفی دارد.

به طور معمول سریال هایی که برای مناسبت های خاصی مثل محرم و ماه رمضان در نظر گرفته می شوند از فضا و حال و هوای معنوی برخوردارند. «سرزده» نیز یکی از اینها است که با درونمایه توبه و بازگشت به خدا و رعایت حق الناس برای شب های محرم سیما در نظر گرفته شده است.

نسیم ادبی در سریال سرزده در نقش روح انگیز مددکار اجتماعی، مریم مومن پریناز دختری پرورشگاهی و خواهر دوست اصلان، رویا میرعلمی ایران، همسر رضا، کیمیا خلج بشری خواهر رضا، رامبد شکرآبی آرش، پلیس و دوست رضا را ایفا می کنند. امیربهادر اورعی شوهر پریناز، رحیم نوروزی نیز ستار، شریک و دوست اصلان است که در قالب نقشی منفی در این سریال حضور دارد.

کیمیا خلج و کوروش رحمانی چهره های جدیدی هستند که در این سریال بازی می کنند.