سریال کامیون قسمت ۶ ششم + پخش آنلاین ۶ فروردین ۹۹ شبکه دو سیما

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا، بست شو، دوستی ها، فیلو، تکوید، نماوید و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

معرفی سریال کامیون قسمت ۶ ششم

سریال کامیون نام مجموعهٔ تلویزیونی است به کارگردانی مسعود اطیابی که در نوروز ۱۳۹۹ از شبکهٔ ۲ سیما پخش خواهد شد. این مجموعه تلویزیونی با گونه کمدی و طنز است.

سریال ۳۰ قسمتی کامیون هر شب رأس ساعت ۲۱ به وقت تهران به روی آنتن شبکه دو سیما می رود و هر قسمت حدود ۴۰ دقیقه خواهد بود.

طبق پیش بینی ها اولین قسمت کامیون؛ این مجموعه نوروزی از ابتدای فروردین ماه (جمعه اول فروردین ماه ۱۳۹۹) در قالب قاب جادو مهمان مخاطبان خود خواهد بود.

سریال کامیون را هر شب از طریق سیستم پخش زنده سایت ویدیو بصورت آنلاین مشاهده کنید و بلافاصله پس از پایان پخش؛ به راحتی و با لینک مستقیم دانلود نمائید.

ساعت پخش تکرار مجموعه کامیون کما فی السابق طبق کنداکتور همیشگی شبکه دو خواهد بود.

همچنین برای اطلاع از زمان دقیق پخش هر قسمت کامیون می توانید در کانال تلگرام سایت ویدیو عضو شده و لینک مستقیم پخش زنده و آنلاین هر قسمت را مشاهده و دریافت کنید.

سریال (کامیون) در خلاصه داستان این مجموعه طنز آمده که :درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود.

صابر، وحید و اشکان سه دانشجویی هستند که به دلیل مشکلاتی توسط صاحبخانه اثاثیه‌شان به خیابان ریخته شده. نادر و دانشجوها با هم آشنا می‌شوند که این آشنایی زمینه‌ساز اتفاقات مختلفی در روند داستان می‌شود.

بازیگران سریال کامیون قسمت ۶ ششم

مهدی هاشمی، نسرین مقانلو، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، علی عامل هاشمی، سپند امیرسلیمانی، بهنام شرفی، آرزو نبوت، سیاوش مفیدی، امیرحسین صالحی، گیتی قاسمی، ماهان عبدی، مهسا طهماسبی، هادی مرتضی زاده، اميرحسين موسوى و… در این سریال نقش آفرین بوده اند.svdhg ;hld,k