طنز پایتخت ۶ کامل (تمام قسمت ها) پخش آنلاین با کیفیت خوب و کم حجم

طنز پایتخت ۶ کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال طنز پایتخت ۶ کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا، بست شو، دوستی ها، فیلو، تکوید، نماوید و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

قسمت ۱ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت اول

قسمت ۲ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت دوم

قسمت ۳ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت سوم

قسمت ۴ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت چهارم

قسمت ۵ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت پنجم

قسمت ۶ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت ششم

قسمت ۷ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت هفتم

قسمت ۸ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت هشتم

قسمت ۹ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت نهم

قسمت ۱۰ سریال طنز پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت دهم

قسمت ۱۱ سریال پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت یازدهم

قسمت ۱۲ سریال پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت دوازدهم

قسمت ۱۳ سریال پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت سیزدهم

قسمت ۱۴ سریال پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت چهاردهم

قسمت ۱۵ سریال پایتخت ۶ + تماشای آنلاین قسمت پانزدهم

قسمت پشت صحنه سریال پایتخت ۶

نقد پایتخت ۶ قسمت اول برنامه شب صحبت

سریال پایتخت ۶ سه ریال نمی ارزد

معرفی پایتخت ۶

پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد. در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ نیز پایتخت ۲ پخش شد. پایتخت ۳ نیز در سال ۱۳۹۳ و پایتخت ۴ در رمضان ۱۳۹۴ پخش شد. همچنین پایتخت ۵ نیز در نوروز سال ۱۳۹۷ پخش شد.

حالا با فرارسیدن نوروز ۹۹، قرار است فصل ششم این سریال طنز در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای هرشب رأس ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

برای مشاهده تیزر سری ششم پایتخت که با ورود بهبود به مجموعه و مجلسی شدن نقی همراه بوده است اینجا کلیک کنید.

نقی معمولی با بازی محسن تنابنده نام شخصیت اصلی سری سریال تلویزیونی ایرانی پایتخت است که از شبکه ۱ سیما پخش شده‌است. از ویژگی‌های این شخصیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

«فدایی داری» (با خوشحالی و برای تشکر)، «بی‌تربیت» (معمولاً با لحن عصبی) و جملاتی نظیر «مگه داریم، مگه میشه» و «بزنم دهنه رو جر بدم» از تکیه کلام‌های نقی معمولی است. ظاهر او با موهای فر و سبیل کامل می‌شود. شجاعت، غیرت و خانواده دوستی از صفات بارز نقی می‌باشد.

نشریه معتبر دنیای تصویر نقش نقی معمولی را جزء ۱۰۰ نقش ماندگار تاریخ سینما و تلویزیون ایران انتخاب کرد.(منبع: ویکی نیاز به بررسی دارد)

ارسطو عامل بازی احمد مهران‌فر شخصیتی مخاطب پسند و با لهجه خاص خودش هر مخاطبی را جذب می‌کند؛ از جمله جذابیت او جر و بحث‌هایی است که با نقی دارد. او با یک زن چینی به نام چو چانگ (راحله چانگ) ازدواج کرد اما زن او در پایتخت ۴ با سقوط هواپیما فوت کرد. از تکیه کلام‌های او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

«آخ آخ آخ»، «حساس نشو حساس نشو»، «فدای تو بشم من»، و 《آی لاو یو داری پسر》 و «پیرمرد پرحاشیه» و همچنین جمله‌ای نظیر «چرا بچه بچه حرف می‌زنی تو؟» از تیکه کلام‌های ارسطو عامل است.

بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه یکی از شخصیت‌های اصلی سریال پایتخت است، بازی فوق‌العاده علیرضا خمسه در این شخصیت باعث محبوبیت آن شده‌است. بابا پنجعلی پدر نقی معمولی که بیمار آلزایمری است، از تکه کلام‌های او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

«شما حرف نزن»، «بخوابونم دهنش»، «ناهار نخردمه»، «صدامه؟»، «الِکی میگه»، «بوریم علی‌آباد» و «عباس معصومیه؟» از تکه کلام‌های اوست.

بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری یکی از شخصیت‌های محبوب سریال پایتخت ۵ است که بازی هنرمندانه‌ی بهرام افشاری در این شخصیت باعث محبوبیت آن شده‌است. بهتاش فریبا پسر بهبود فریبا و فهیمه معمولی است. از تکیه کلام‌های او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

«اَی خِدا» و «وِلَ اکِن» از تکیه کلام‌های اوست.

بازیگران پایتخت ۶

محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، ریما رامین فر، ابولفضل رجبی، هومن حاجی‌عبداللهی، بهرام افشاری، مهران احمدی، سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل و… از بازیگران سریال طنز پایتخت ۶ هستند.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت خوب و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg \hdjoj 6