سریال در میان خاکستر کامل (تمام قسمت ها)

سریال در میان خاکستر کامل

دانلود رایگان سریال در میان خاکستر کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت ۱ در میان خاکستر + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت ۲ در میان خاکستر + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت ۳ در میان خاکستر + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت ۴ در میان خاکستر + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت ۵ در میان خاکستر + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت ۶ در میان خاکستر + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت ۷ در میان خاکستر + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت ۸ در میان خاکستر + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت ۹ در میان خاکستر + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت ۱۰ در میان خاکستر + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت ۱۱ در میان خاکستر + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت ۱۲ در میان خاکستر + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت ۱۳ در میان خاکستر + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت ۱۴ در میان خاکستر + تماشای قسمت چهاردهم

دانلود قسمت ۱۵ در میان خاکستر + تماشای قسمت پانزدهم

دانلود قسمت ۱۶ در میان خاکستر + تماشای قسمت شانزدهم

معرفی سریال در میان خاکستر

خرمشهر بین سالهای ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۹ یکی از پر التهاب ترین روزهای خود را می گذراند و یکی از دراماتیک ترین شخصیت ها در بستر این وقایع شهید مهدی آلبوغبیش است .

مهدی آلبوغبیش ، معلمی است که نقش فعالی در مبارزات انقلابی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی دارد.

پس از پیروزی انقلاب و با حمله رژیم بعث به خرمشهر ، مقاومت جوانان خرمشهری حول محور شهید محمدعلی جهان آرا ، شهید عبدالرضا موسوی و شهید مهدی آلبوغبیش شکل می گیرد و همین گروه های مقاومت با تجهیزات اندکی که دارند در برابر ارتش بعث که تصور تصرف چند ساعته خرمشهر را در ذهن دارد می ایستند و مقاومت چهل روزه ی خرمشهر را رقم می زنند.

مقاومتی که هم اکنون نیز می تواند سرمشق جوانان قرار گیرد و امثال شهید مهدی آلبوغبیش را به مبدل به الگویی ماندگار برای جوانان ایران کند.

این سریال روایتگر وقایع خرمشهر در این سالهاست و به زندگی مبارزانی که در مقاومت ۳۴ روزه خرمشهر در برابر متجاوزان بعثی ایستادگی کردند می پردازد.

بازیگران سریال در میان خاکستر

ارسطو خوش رزم، حمیدرضا محمدی، سوده ازقندی، ژاله کاظمی، ایمان سلگی، مرتضی حسنلو، فاطمه عریضی،حسین پوریده، رامین قربانی،سپیده علی محمدی،مسعود رحیم پور، امیرعلی مجلسی، محمدامیر زارع، مسعود کشاورز، شاهین نواصری، حامد جعفری کیا، مرتضی موفق و بهادر قشقایی بازیگران این سریال هستند.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت خوب و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg nv ldhk oh;sjv