سریال هاتف کامل (تمام قسمت ها)

سریال هاتف

دانلود رایگان سریال هاتف کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال هاتف + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال هاتف + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال هاتف + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال هاتف + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال هاتف + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال هاتف + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال هاتف + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال هاتف + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال هاتف + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال هاتف + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال هاتف + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال هاتف + تماشای قسمت دوازدهم

معرفی سریال هاتف

هاتف نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری و به نویسندگی فروغ فروهیده است که در از مرداد ۱۳۹۶ تولید آن آغاز شد. این سریال از ۱۵ مهر ۱۳۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.

سریال هاتف قصه یک خبرنگار به نام ریحانه فیاض است . ریحانه به اصرار پدرش راهی سفر زیارتی کربلا می‌شود در کربلا پدرش بر اثر یک سکته قلبی فوت می‌کند و او را با یک وصیت نامه نصفه و نیمه رها می‌کند. وصیتنامه ای که زندگی ریحانه و خانواده اش را وارد چالش‌های جدیدی می‌کند.

بازیگران سریال هاتف

زیبا بروفه در نقش :ریحانه فیاض، حمید گودرزی در نقش :دانیال، محمد حاتمی در نقش :صادق فیاض، مریم بوبانی در نقش:همسر ابراهیم، کمند امیرسلیمانی در نقش :پونه، شهرام قائدی در نقش :میثم، محمد فیلی در نقش:حاج ابراهیم فیاض، کاظم بلوچی، رزیتا غفاری در نقش :زهرا، محمد باقرمرادی در نقش : عمو خلیل، بهزاد خداویسی در نقش : بنکدار، طوفان مهردادیان، حدیثه تهرانی، جواد زیتونی، سلمان فرخنده، حشمت آرمیده در نقش:خان دایی، مهری آل آقا در نقش : اکرم خانم، صفر علی کوهی، ترنم کرمانیان و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت خوب و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg ihjt