سریال پرواز در ارتفاع صفر کامل (تمام قسمت ها)

سریال پرواز در ارتفاع صفر

دانلود رایگان سریال پرواز در ارتفاع صفر کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال پرواز در ارتفاع صفر + تماشای قسمت هفتم

معرفی سریال پرواز در ارتفاع

مجموعه تلویزیونی «پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده و به تهیه‌کنندگی محمد نشاط ۲۴ آذر تهران کلید خورد.

این مجموعه که زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می‌کند، با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه و تولید می‌شود که قرار است در هفته دفاع مقدس سال آینده از این شبکه به روی آنتن برود.

محمد نشاط، تهیه‌کننده با اشاره به هدفش از تولید این مینی‌سریال به جام‌جم گفت: من ۶۴ سال دارم و در زمان جنگ ۲۷ ساله بودم، به همین دلیل کاملا آن روزها را با همه وجودم لمس کرده‌ام و می‌دانم چه اتفاقاتی در آن مقطع افتاده است.

به همین دلیل معتقدم ما نسبت به رزمندگان سال‌های دفاع مقدس رسالتی به‌عهده داریم و هر کس باید به سهم خودش این وظیفه را به بهترین شکل ادا کند.

به عنوان یک فیلمساز معتقدم که حق خلبانان ایرانی و خانواده‌هایشان آنچنان که باید و شاید ادا نشده و باید هر چه بیشتر در قالب کارهای نمایشی به آنها بپردازیم.

اگر حمایت خانواده رزمنده‌ها نبود، مسلما نمی‌توانستند با خیال راحت در صحنه نبرد حضور داشته باشند. ما در این اثر به خانواده‌های رزمندگان پرداخته‌ایم.

وی درباره انتخاب برزیده به عنوان کارگردان توضیح داد: از سال ۱۳۹۰ قرار است این سریال را بسازم و در طول این سال‌ها با کارگردانان مختلف هم برای ساخت صحبت کردم، اما تولید سریال به دلیل تغییر و تحولات مدیریتی و کمبود بودجه به مرحله تولید نرسید. تا این‌که قسمت شد کارگردانی این اثر را آقای برزیده به عهده داشته باشند که در کارنامه‌شان ساخت کارهای جنگی موفق را دارند.

این تهیه‌کننده در ادامه با تاکید بر دشواری‌های ساخت آثار نمایشی با محوریت تاریخ معاصر گفت: تولید آثاری با محوریت تاریخ معاصر سخت‌تر از تاریخ گذشته است، زیرا مردم آن روزها را دیده‌اند و با معماری شهر، نحوه لباس پوشیدن آدم‌ها و… آشنا هستند. بنابراین باید با ظرافت صحنه را طراحی می‌کردیم و برای رسیدن به فضای آن سال‌ها هزینه زیادی برای اجاره، بازسازی و… می‌پرداختیم.

بازیگران و عوامل سریال پرواز در ارتفاع

علی عمرانی، شاهرخ استخری، عمار تفتی، سوگل خلیق، محمد عمرانی، حمیدرضا نیکدل، بهاره ریاحی، رضا رادمنش، حدیث تهرانی، مجید جعفری، پیام داداشیان، رضا مسعودی از بازیگران اصلی سریال پرواز در ارتفاع صفر هستند.

عوامل این سریال عبارتند از:

مدیرتصویربرداری: ایرج عاشوری، مدیرهنری: مشکین مهرگان، طراح صحنه: رضا دین محمدی، طراح لباس: مرجان گلزار، چهره پرداز: ایمان امیدواری، صدابردار: بهمن حیدری، دستیار اول کارگردان: پگاه جهاندار، برنامه ریز: ژرژ هاشم زاده، مدیر تولید: امیر نشاط، دستیار اول فیلمبردار: سیروس کفاش، جلوه‌های کامپیوتری: دکتر امیر رضا معتمدی، مجری طرح نظامی: سرهنگ مجید جوشقانی، مدیرتولید نظامی: علی عنبرانی، مدیران تدارکات: امیرهوشنگ حسینی و شهرام شاهرخ، خدمات: رضا بیواره، مجری طرح: موسسه هدیه فیلم.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت خوب و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg \v,hc nv hvjthu