خلاصه بازی پرسپولیس ۱-۰ صنعت نفت

در حال بارگذاری...

تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران به مصاف هم خواهند رفت.

✔️سریال های جدید✔️سریال های طنز

گفتنی است این دیدار شنبه 12 بهمن ماه 98 ساعت 15:00 دقیقه برگزار می شود.

دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در حالی در حساس ترین بازی هفته به مصاف هم می روند که سرخ ها به دنبال تثبیت صدرنشینی خود هستند و آبادانی ها نیز می خواهند همچنان در جمع مدعیان بمانند و شانس قهرمانی یا سهمیه داشته باشند.

پرسپولیس در 17 هفده گذشته 12 پیروزی، 1 تساوی و 4 شکست داشته است و آمار 22 گل زده و 7 گل خورده را به ثبت رسانده است. سرخ ها هم اکنون با 37 امتیاز در صدر جدول جای دارند و سپاهان و تراکتور را با یک بازی بیشتر و با 35 و 33 امتیاز در تعقیب خود می بینند.

یحیی گل محمدی شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. پرسپولسی ها هفته گذشته در یک بازی بزرگ موفق شدند تراکتور را با نتیجه 2 بر 0 شکست دهند.

در آن سوی میدان نفت آبادان که هنوز مشخص نیست اسکوچیچ سرمربی این تیم می ماند یا خیر، در 17 بازی گذشته 8 پیروزی داشته است، 6 تساوی و 3 شکست. آن ها همچنین آمار 19 گل زده و 18 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. آبادانی ها هم اکنون با 30 امتیاز در رده چهارم جدول جای دارند و در صورت پیروزی هم امتیاز با تراکتور خواهند شد و در صورت شکست استقلال و شهرخودرو این شانس را دارند که از این تیم عبور کنند.

آبادانی ها هفته گذشته با نتیجه 2 بر 0 مغلوب نفت مسجد سلیمان شده بودند.

دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در حالی برگزار خواهد شد که دو تیم شاهد دو شوک بزرگ بر روی نیمکت خود بودند.

پرسپولیس بلافاصله پس از اینکه سرمربی آرژانتینی خود را از دست داد، به سمت نیمکت تیم مشهدی دست درازی کرد و فوراً گل‌محمدی را به عنوان عهده‌ار کادر فنی این تیم معرفی کرد، این تیم در کنار این مربی، یک هافبک هجومی شش دانگ را از اسکاتلند به خدمت گرفت که می‌تواند دردسر بزرگ نفتی‌ها در بازی فردا باشد، آنتونی استوکس پیش از این نیز در ترکیب تراکتور موفق به گشودن دروازه صنعت نفت شد بود.

پرسپولیس در نخستین دیدار پس از تعطیلات زمستانی، تراکتور را در تهران از مقابل برداشت و نشان داد برای دور برگشت مسابقات حرف‌های بسیاری را برای گفتن خواهد داشت.

این تیم فردا به آبادان می‌آید تا ثابت کند به اهدافی فراتر از قهرمانی در لیگ برتر با یحیی گل‌محمدی فکر می‌کند.

در آبادان اما، شوک بر روی نیمکت طلایی پوشان از نوع منفی بود، شوکی که دراگان اسکوچیچ به این باشگاه وارد کرد و پس از اینکه تیمش یک نیم فصل موفق را پشت سرگذاشت، از بازیکنان خود خداحافظی کرد و اکنون به چیزی جز جدایی رضایت نخواهد داد.

توجه این تیم در هفته گذشته بیش از آنکه روی دیدار برابر پرسپولیس معطوف باشد، روی مذاکره با این مربی کروات متمرکز بود و شاید این موضوع، ضربه مهلکی به پیکری تیم زردپوش آبادان وارد کند، ضربه‌ای که پس از دو باخت متوالی، این تیم را از جایگاه چهارم جدول روانه حواشی کند.

حال باید منتظر ماند و دید که با اتفاقات مثبتی که در باشگاه پرسپولیس در حال رخ دادن و بالعکس آن برای نفتی‌های آبادان به وقوع پیوسته است، فردا در تختی آبادان چه نتیجه‌ای در پایان 90 دقیقه بر روی اسکوربورد به ثبت خواهد رسید.منبع: فارس و طرفداری