سریال جلال کامل (تمام قسمت ها)

سریال جلال

دانلود رایگان سریال جلال کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت ۱ سریال جلال + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت ۲ سریال جلال + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت ۳ سریال جلال + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت ۴ سریال جلال + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت ۵ سریال جلال + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت ۶ سریال جلال + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت ۷ سریال جلال + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت ۸ سریال جلال + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت ۹ سریال جلال + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت ۱۰ سریال جلال + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت ۱۱ سریال جلال + تماشای قسمت یازدهم

دانلود رایگان سریال جلال کامل (تمام قسمت ها)

دانلود قسمت ۱۲ سریال جلال + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت ۱۳ سریال جلال + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت ۱۴ سریال جلال + تماشای قسمت چهاردهم (قسمت آخر)

دانلود رایگان سریال جلال کامل (تمام قسمت ها)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی مرتضی صفری افزود: مجموعه تلویزیونی «جلال» تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از شبکه یک سیما تقدیم مخاطبان خواهد شد .

وی افزود : این سریال تاریخی ، قیام مردم آذربایجان شرقی در فاصله سال‌های ۱۳۳۸ تا بیست و نهم بهمن ۱۳۵۶ را در قالب درام اجتماعی ۱۵ قسمتی روایت می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای استان با اشاره به اینکه «جلال» داستان رخداد‌های اجتماعی و روز‌های انقلاب اسلامی در سال‌های منتهی به بهمن ۱۳۵۶ در آذربایجان شرقی است، خاطر نشان کرد: در این مجموعه ضمن مروری بر امور و اتفاقات دوران ستمشاهی ، به مبارزاتی که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شده است، پرداخت می شود .

صفری تصریح کرد: این طرح جزء سنگین ترین سریالهای صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی است که کار تولید آن از مهرماه سال ۱۳۹۷ به کارگردانی حسن نجفی و تهیه کنندگی مهدی کریمی در روستای دارانداش از توابع شهرستان مرند شروع شده است و در اسفندماه همان سال کار تصویربرداری به پایان رسید و همزمان بعد از اتمام تصویربرداری کار صداگذاری ، تدوین و آماده سازی این سریال آغاز و در مرداد ۹۸ در نوبت پخش شبکه های سراسری قرار گرفت.

این سریال را هر شب راس ساعت ۲۲:۱۰ از سایت ویدیو ببینید و تکرار آن طبق روال همیشگی این شبکه خواهد بود.

امیر حسین ثروتمند نویسندگی ، حمید مهر افروز مدیریت تصویربرداری ، سالار حیدرنژاد تدوینگری ، اصغر آبگون و حسن سلمانی صدابرداری و مجید اسکندری چهره پردازی این مجموعه را عهده دار بودند.

حمیرا ریاضی، عمار تفتی ، هادی افتخارزاده ، مهران رجبی ، رضا آبپاک ، ثنا پورسعیدی ، کامیار شکیبائی ، فاطمه شکری ، حامد منافی ، هاشم چاوشی از جمله برجسته ترین نقش آفرینان سریال” جلال ” در کنار ۲۰۰ بازیگر بومی و بیش از ۵۰۰ هنرور هستند .

به گفته مدیرکل شبکه سهند تصویربرداری در بیش از ۲۰۰ لوکیشین مختلف با ۴۵۰ سکانس از ویژگی هایی است که این سریال را با دیگر مجموعه های این چنینی متمایز کرده است .

وی افزود : مجموعه تلویزیونی «جلال» از دوازدهم بهمن ماه ساعت ۲۲ در کنداکتور پخش شبکه اول سیما قرار می گیرد و پخش آن تا ۲۹ بهمن همزمان با سالروز قیام تاریخی مردم غیور تبریز ادامه خواهد داشت.

سریال «جلال» محصول صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به سفارش معاونت امور استان‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و تنها مجموعه تلویزیونی تاریخی ویژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کشور است.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت خوب و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg [ghg