سریال پرواز در حباب قسمت ۱۲ دوازدهم

در حال بارگذاری...

 

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

معرفی سریال پرواز در حباب

پرواز در حباب یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۵ به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی علیرضا کاظمی پور و مهنوش خرسند و تهیه‌کنندگی مجید مولایی می‌باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شد.

منوچهر، قاچاقچی سابقه دار و معروفی است که ناگهان پی می‌برد به وسیله‌ای «لو» رفته است. او که در موقعیت سختی گرفتار شده، تلاش می‌کند با پسر ۱۲ ساله اش که کورش نام دارد، بگریزد اما پیش از هر اقدامی از سوی پلیس به قتل می‌رسد.

با وجود این موفق می‌شود کورش، پسرش را از مهلکه فراری دهد. کورش به همکار پدرش به نام کامران پناه می‌برد اما کامران تصمیم می‌گیرد اجناس را از او بگیرد و این پسر رقیب قدیمی را از بین ببرد. کامران انجام این کار را به بهروز، راننده اش می‌سپارد. بهروز، کورش را به بیابان‌های اطراف شهر می‌برد اما نمی‌تواند او را بکشد بنابراین او را از کشور فراری می‌دهد و…

بازیگران سریال پرواز در حباب

علی نصیریان، حامد کمیلی، مرجان محتشم، افشین سنگ‌چاپ، فلور نظری در نقش نسرین، آرام جعفری، شیوا خنیاگر، امید زندگانی، بابک انصاری، چکامه چمن‌ماه، عبدالرضا اکبری، کاظم افرندنیا، آزیتا لاچینی، سیامک اشعریون، الهام غفوری، اکبر وارث، آرین درودی و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت اچ دی (HD) و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg \v,hc nv pfhf