سریال پرستاران قسمت ۳۲ سی و دوم

در حال بارگذاری...

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

✔️سریال های جدید✔️سریال های طنز

معرفی سریال پرستاران

پرستاران مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه‌حسینی است که در سال ۱۳۹۵ تولید و پخش آن در اواخر بهمن ماه از کانال یک سیما آغاز شد. تهیه‌کننده این مجموعه داود هاشمی است و در ۵۲ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گروه فیلم و سریال کانال یک تولید شده‌است.

ترانه تیتراژ پایانی این سریال را رضا یزدانی تهیه و اجرا کرده‌است.فصل دوم این سریال از روز جمعه ۹ تیر ۹۶ از کانال یک سیما آغاز شد که البته پنج قسمت ابتدایی آن، خلاصه قسمت‌های فصل اول بود.

این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آن‌ها نمی‌پردازد؛ بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آن‌ها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد.

معرفی بازیگران سریال پرستاران

عاطفه رضوی، فاطمه گودرزی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، فریبا نادری، محمدرسول صفری، امین زندگانی، مهدی صبایی و سیاوش خیرابی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

علی برادری، مرتضی کاظمی، شهنام شهابی، میرطاهر مظلومی، نسرین نکیسا، باران زمانی، المیرا دهقانی، ایمان باقری، محمدرضا رهبری،
صفا آقاجانی، الهام طهموری، شراره ارمغانی، سپیده موسوی، مهرناز افلاکیان، پدرام گودرزی، شیوا بلوچی، شیرین صفری، فریده دریامج، شهرام عبدلی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، مهتاب ثروتی، فاطمه مرتاضی، محمد فیلی و ابوالفضل عرب از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت اچ دی (HD) و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg \vsjhvhk