سریال نقطه سرخط قسمت ۱۴ چهاردهم

در حال بارگذاری...

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

معرفی سریال نقطه سرخط

نقطه سر خط سریالی به کارگردانی سعید آقاخانی محصول سال ۱۳۹۰ شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران است. این سریال 21 آذر ماه 98 بر روی آنتن شبکه آی فیلم رفته است .
سریال دربارهٔ کارمندی است که بعد از مدت‌ها تقاضای وام او مورد موافقت قرار می‌گیرد، اما همزمان حکم بازنشستگی اش صادر می‌شود و این مسئله، ماجراهایی را برای شخصیت‌های داستان به وجود می‌آورد.

بازیگران سریال نقطه سرخط

حمید لولایی در این اثر ایفاگر نقش صمد قیصری یعنی همان کارمند بازنشسته خواهد بود و علی صادقی هم در نقش فریبرز پسر او ظاهر شده‌است. مریم سعادت نیز در نقش گندم همسر صمد دیده خواهد شد. غلامرضا نیکخواه هم در نقش صاحبخانه آنها یعنی سیروس هنرنمایی کرده‌است. همچنین افسانه ناصری در نقش همسر سیروس. فتح الله طاهری در نقش آقای ملکی و اشکان اشتیاق هم در نقش پسر آنها به نام کیوان دیده خواهد شد.

این مجموعه تلویزیونی با کیفیت اچ دی (HD) و با حجم کم در سایت ویدیو منتشر شده است؛ برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا و برای مشاهده سریال های طنز اینجا کلیک کنید.svdhg krxi sv ox