سریال طفلان مسلم کامل (تمام قسمت ها)

سریال طفلان مسلم

قیمت روز گوشی موبایل

دانلود رایگان سریال طفلان مسلم (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت ششم

دانلود رایگان سریال طفلان مسلم (تمام قسمت ها)

دانلود قسمت 7 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال مذهبی طفلان مسلم + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال مذهبی طـفلان مسلم + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال مذهبی طفلان مسلم + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال مذهبی طفلان مسلم + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال مذهبی طفلان مسلم + تماشای قسمت دوازدهم

طفلان مسلم یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۷ به کارگردانی مجتبی یاسینی، نویسندگی بابک صفی‌خانی و تهیه‌کنندگی مجتبی یاسینی می‌باشد که از شبکه پخش شد.

طِفْلان مُسْلِمْ، اصطلاحی است برای دو تن از فرزندان مسلم بن عقیل به نام‌های محمد و ابراهیم، که پس از شهادت امام حسین(ع) اسیر و در کوفه زندانی شدند. آنها پس گریختن از زندان به دست یکی از لشکریان عبیدالله بن زیاد به شهادت رسیدند.

در گزارش‌های تاریخی مربوط به ماجرای آنان اختلاف‌هایی دیده می‌شود، از جمله در برخی منابع، به عنوان فرزندان جعفر طیار یا عبدالله بن جعفر معرفی شده‌اند.

پس از شهادت امام حسین(ع) در سال ۶۱ق، محمد و ابراهیم فرزندان مسلم بن عقیل اسیر شدند. آنها را به دستور عبیدالله بن زیاد در کوفه زندانی کردند. این دو نوجوان یک سال در زندان بودند. سپس با کمک مشکور، پیرمرد زندانبان که هوادار اهل بیت(ع) بود، شبانه از زندان گریختند.

شهرام عبدلی،جهانگیر الماسی،آذر سماواتی،پندار اکبری،امیررضا زادسرور،شمسی فضل‌الهی،محمد احسان عارف،محمد عمرانی،محمود جعفری،منیژه دلدارگلچین و…از بازیگران این مجموعه تاریخی تلویزیونی بودند.svdhg xtghk lsgl af;i Hd tdgl ifilmtv.com