سریال کارآگاه شمسی و مادام کامل (تمام قسمت ها)

سریال کارآگاه شمسی و مادام کامل

قیمت روز گوشی موبایل

دانلود رایگان سریال کارآگاه شمسی و مادام کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام + تماشای قسمت یازدهم

کارآگاه شمسی و دستیارش مادام یک سریال تلویزیونی ایرانی است که در سیزده قسمت و در سال ۱۳۸۰ برای اولین بار از شبکهٔ تهران وابسته به صدا و سیمای ایران پخش شد.

کارگردان این مجموعهٔ تلویزیونی مرضیه برومند است و خانم‌ها پری امیرحمزه و لوریک میناسیان در این سریال نقش شخصیت‌های اصلی را بازی می‌کنند. زبان سریال فارسی است، اما در طول سریال گفتگوهای مادام با برخی دوستانش به ویژه در قسمت «میهمان سیاهپوش»، به زبان ارمنی انجام می‌شود.

این مجموعه روایتگر داستان دو خانم دوست و همسایه به نام‌های شمسی و مادام است.

شمسی زنی باهوش، کنجکاو، کم حوصله و تندمزاج است که علاقهٔ زیادی به رمان‌ها و سریال‌های پلیسی، بخصوص پوآرو دارد و این موضوع باعث می‌شود که مسائل دوستان و اهالی محله را پیگیری کرده و گره از مشکل آن‌ها بگشاید.

در مقابل، صاحبخانه و همسایهٔ ارمنی شمسی، مادام رزا، پیرزنی آرام، ساده، خوشدل و محافظه‌کار است که اگرچه معمولاً از ماجراجویی‌های بی‌پایان شمسی به تنگ می‌آید، اما همواره او را برای رسیدن به نتیجه همراهی می‌کند و گاهی تقابل این دو شخصیت، موقعیت‌ها و دیالوگ‌های کمیک می‌آفریند.

تفاوت مذهب و زبان مانعی برای نزدیکی و صمیمیت شمسی و مادام نیست و زندگی آن‌ها با هم درآمیخته و به شدّت به یکدیگر وابسته‌اند. با وجود اینکه هر دو در ابتدای پیری قرار دارند و از راه بافتن بافتنی زندگی خود را می‌گذرانند، امّا کنجکاوی شمسی، پای این زوج کارآگاهی را به ماجراهای جدید می‌کشاند و یکنواختی زندگیشان را برهم می‌زند.

علاوه بر مادام، علی‌رضا، خواهرزاده شمسی که راننده آژانس است و کارمند بازنشسته آگاهی، سرهنگ گلچهره، نیز علی‌رغم میل خود کاراگاه شمسی را در تعقیب مظنونان همراهی می‌کنند.

بازیگران این مجموعه عبارتند از:

پری امیرحمزه در نقش شمسی
لوریک میناسیان در نقش مادام
امیرحسین صدیق در نقش علیرضا، خواهر زادهٔ شمسی
سروش خلیلی در نقش سرهنگ بازنشسته

بجز بازیگران ثابت، در هر قسمت سریال چند بازیگر میهمان متناسب با موضوع داستان به ایفای نقش می‌پردازند که از میان آن‌ها می‌توان به هنرمندانی چون فهیمه راستکار، ژاله صامتی، داریوش اسدزاده، فرخ‌لقا هوشمند، شبنم طلوعی، مریم سعادت، ساحره متین، مریم امیرجلالی، افسانه چهره‌آزاد، گیتی معینی، سیامک انصاری، محسن قاضی مرادی، پروین میکده، مهوش وقاری، شمسی فضل الهی، پرستو گلستانی، لیلی رشیدی، فاطمه دانش زاد و ژانت ودسکانیان اشاره کرد.

قسمت‌های این مجموعهٔ تلویزیونی آنطور که در مجموعه سی دی سروش منتشر شده عبارتند از:

ژاکتی با یک آستین
دزد سر عقد
قطره قطره جمع گردد
زنی با دو چهره (دو قسمت)
گروگان
کلیه الماس (دو قسمت)
شاخه گلی برای شمسی
میهمان سیاهپوش
روح سرگردان
قاتل پیرزن خفه‌کن

البته مانند دیگر آثار سیزده قسمتی مرضیه برومند، یکی از قسمت‌ها از مجموعهٔ ارائه شده توسط شرکت سروش که شامل دوازده سی دی می‌شود جا مانده‌است. در این قسمت، شمسی به رضا کرم‌رضایی که نقش پیرمردی پولدار، منزوی و بداخلاق را بازی می‌کند کمک می‌کند تا توطئهٔ همسر جوان و خدمتکار خانه برای تصاحب اموالش را خنثی کند. در مجموعهٔ سروش، ترتیب عددی قسمت‌ها نیز رعایت نشده. برای مثال، شماره‌های چهار و پنج به دو قسمت پایانی سریال، یعنی داستان «زنی با دو چهره» تعلق گرفته و گذار به پشت دوربین و خداحافظی عوامل فیلمبرداری در میانهٔ سریال را بی‌معنی می‌کند.svdhg ;hvh’hi alsd , lhnhl

سریال کارآگاه شمسی و مادام کامل (تمام قسمت ها)