سریال مرضیه کامل (تمام قسمت ها)

سریال مرضیه کامل

دانلود رایگان سریال مرضیه کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ آبی می باشد، پس اگر لینک آبی نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 سریال مرضیه + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 سریال مرضیه + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 سریال مرضیه + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 سریال مرضیه + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 سریال مرضیه + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 سریال مرضیه + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 سریال مرضیه + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 سریال مرضیه + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 سریال مرضیه + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 سریال مرضیه + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 سریال مرضیه + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 سریال مرضیه + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت 13 سریال مرضیه + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت 14 سریال مرضیه + تماشای قسمت چهاردهم

دانلود قسمت 15 سریال مرضیه + تماشای قسمت پانزدهم

دانلود قسمت 16 سریال مرضیه + تماشای قسمت شانزدهم

سریال «مرضیه» ملودارمی خانوادگیست و محور داستانی آن پیرامون مساله مهم انتخاب است. در خلاصه داستان این سریال آمده: «مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و …»

داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه چهره خلیلی، مجید مظفری، پژمان بازغی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، شیوا خسرومهر، نیلوفر شهیدی و … بازیگرانی هستند که در این مجموعه ۱۵ قسمتی به ایفای نقش می پردازند.

بخشی از عوامل این سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری: ابوالفضل نباتی، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرامپور، طراح گریم: حسین بنایی یکتا، تدوین: روزبه کلباسی، آهنگساز: امید کرامتی.

گفتنی است این سریال کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود و خلاصه هفتگی آن پنجشنبه‌ها همین ساعت پخش خواهد شد. علاقمندان به سریال‌های تلویزیونی بازپخش این سریال را در ساعت‌های ۱۲:۰۰، ۱۶:۱۵ و ۱:۳۰ بامداد روز بعد می‌توانند مشاهده کنند.svdhg lvqdi af;i n, sdlh

سریال مرضیه کامل (تمام قسمت ها)