سریال وکیل کامل (تمام قسمت ها)

سریال وکیل کامل (تمام قسمت ها)

✔️سریال های جدید✔️سریال های طنز

دانلود رایگان سریال وکیل کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

قسمت 1 وکیل (برای مشاهده فیلم این قسمت کلیک کنید)

قسمت 2 وکیل (برای مشاهده فیلم این قسمت کلیک کنید)

قسمت 3 وکیل (برای مشاهده فیلم این قسمت کلیک کنید)

قسمت 4 وکیل (برای مشاهده فیلم این قسمت کلیک کنید)

قسمت 5 وکیل (برای مشاهده فیلم این قسمت کلیک کنید)

وکیل یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی، و تهیه‌کنندگی سیروس مقدم می‌باشد. محصول سال ۱۳۷۹ که از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه بر اساس رمانی از جان گریشام نویسنده آمریکایی ساخته شده‌است.

عطا وکیل جوانی است که در جریان رسیدگی به یک پروندهٔ حقوقی، شرکت «ایران کام» را در دادگاه محکوم می‌کند. مدیر عامل این شرکت بلافاصله پس از ختم دادرسی، با برکناری وکیل شرکت و با ترفندهای خاص، عطا را با شرایط و امکانات مالی ویژه‌ای به کار می‌گیرد. کار برای شرکت «ایران کام» زندگی عطا را متحول می‌کند، اما او رفته رفته به اوضاع مشکوک می‌شود و مسائلی را دربارهٔ نحوهٔ ادارهٔ شرکت درمی‌یابد و…

فریبرز عرب‌نیا،شهاب حسینی،خسرو فرخزادی،پانته‌آ بهرام،حسین خانی‌بیک،زیبا نادری،سیدمهدی حیدری،عسگر قدس،علیرضا وزیری‌زاده،محمدرضا نوروزی،محمد مشاک،محمود چهارسوقی،مریم خلیلی‌زاده و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

سایت ویدیو