سریال کیفر کامل (تمام قسمت ها)

سریال کیفر کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال کیفر کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

قسمت 1 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 2 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 3 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

دانلود رایگان سریال کیفر کامل (تمام قسمت ها)

قسمت 4 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 5 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 6 سریال کیفر (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

کیفر نام سریال ایرانی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین تبریزی و محصول سال ۱۳۹۳ است. این سریال ۷ قسمتی برای اولین بار در ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۳ از شبکه دو صدا و سیمای ایران پخش شد.

دانلود رایگان سریال کیفر کامل (تمام قسمت ها)

این سریال به روایت زندگی دو دوست می‌پردازد که در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی مجبور به انتخاب می‌شوند و هر کدام به دنبال گذشته خود می‌گردند. به گفته سازندگانش این مینی سریال کنکاشی است در سبک زندگی دو خانواده که هرکدام در مشکلاتی غوطه ور هستند و با تدبیر و همدلی بر آن فائق می آیند اما…

کامبیز دیرباز در نقش جهان، امیر دژاکام در نقش عطا، فریبا کوثری در نقش نرگس، فریبا متخصص در نقش فرخنده، تیرداد کیایی، اتابک نادری، سیروس همتی، محسن افشانی، داوود شیرعلی، مینا دلشاد، حمید شریف‌زاده، علی سلیمانی و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

سایت ویدیو