سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

قسمت 1 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 2 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 3 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 4 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 5 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

دانلود رایگان سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

قسمت 6 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 7 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 8 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 9 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

قسمت 10 سریال سقوط یک فرشته (برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید)

دانلود رایگان سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

این سریال که دنباله روی سریال او یک فرشته بود محسوب می‌شود در شبهای ماه رمضان ۱۳۹۰ روی آنتن شبکه اول سیما رفت.

جذابیت اصلی این سریال بیان داستان از زبان شیطان (محمدرضا علیمردانی) به عنوان راوی قصه‌است که تاکنون سابقه نداشته‌است خصوصاً که از قسمت‌های میانی این سریال هویت اصلی او مشخص می‌شود.

موضوع داستان در رابطه با پیرمردی با ایمان به نام حاج حبیب است که دختری به نام سارا دارد. حاج حبیب با همسر دوست قدیمیش که سال‌ها پیش از دنیا رفته یعنی ریحانه ازدواج می‌کند.

ریحانه نیز دختری همسن و سال سارا به نام فاطمه دارد. در این میان سر و کله نیما صراف پیدا می‌شود و با شدت گرفتن دوستی نیما و سارا مشکلات زیادی برای این خانواده پدید می‌آید و قرآن خطی امامزاده مطیب که مادر فاطمه متولی آنجاست دزدیده می‌شود.

دانلود رایگان سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

کمی بعد ریحانه، همسر حاج حبیب نیز بر اثر سکته قلبی می‌میرد. به تدریج نیما سارا را به قرص‌های روان گردان معتاد می‌کند و مشخص می‌شود که او پسر شریک حاج حبیب است که در گذشته اختلافاتی با آنان داشته و بر سر همین اختلافات مادر نیما به وسیله پدرش کشته شده است.

نیما که قصد انتقام دارد، سارا را از خانه‌اش بیرون می‌اندازد. در این میان شیطان نیز خود را به شکل چای خانه‌داری به نام اصغر استاد در می‌آورد و با نشان دادن قرآن مسروق به حاج حبیب ادعا می‌کند که آن را از دختر محجبه‌ای به نام فاطمه خریده است.

از سوی دیگر نیز شیطان سعی دارد به شکل جوانی مؤمن به نام پارسا که روانپزشک است به فاطمه نزدیک شود. سارا نیز به دنبال مصرف قرص‌های توهم زا با تحریک نیما حاج حبیب را با اتومبیل زیر می‌گیرد.

به دنبال این تصادف نیما تحت تعقیب قرار گرفته و پارسا (شیطان) وانمود می‌کند که به فاطمه برای پیدا کردن حاج حبیب و بهبود حال سارا کمک می‌کند. این در حالی است که سارا می‌داند که او شیطان است.

دانلود رایگان سریال سقوط یک فرشته کامل (تمام قسمت ها)

به دنبال این وقایع پارسا، فاطمه را ترغیب می‌کند که با کشتن نیما به مشکلات خانواده اش پایان دهد، فاطمه نیز در حالی که با اتومبیل به سمت نیما حرکت می‌کند، متوجه می‌شود که پارسا شیطان است و اتومبیل را منحرف می‌کند.

اتومبیل به ته دره سقوط کرده و فاطمه به طرز معجزه آسایی نجات پیدا می‌کند. در انتهامشخص می‌شود که هدف شیطان از ابتدا فاطمه بوده است، چون قرار بوده کلیددار امام زاده شود و الگوی سایر دختران محله قرار گیرد!

مسعود رایگان، فریبا کوثری، مهرداد صدیقیان، خاطره اسدی، هدی زین العابدین، امین ایمانی، شبنم مقدمی، فرخ نعمتی، داریوش کاردان و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

سایت ویدیو