سریال امام علی کامل (تمام قسمت ها)

سریال امام علی کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال امام علی کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید:

قسمت 1 سریال امام علی (برای مشاهده فیلم این قسمت همین نوشته را لمس کنید)

قسمت 2 سریال امام علی (برای مشاهده فیلم این قسمت همین نوشته را لمس کنید)

قسمت 3 سریال امام علی (برای مشاهده فیلم این قسمت همین نوشته را لمس کنید)

دانلود رایگان سریال امام علی کامل (تمام قسمت ها)

قسمت 4 سریال امام علی (برای مشاهده فیلم این قسمت همین نوشته را لمس کنید)

قسمت 5 سریال امام علی (برای مشاهده فیلم این قسمت همین نوشته را لمس کنید)

امام علی با عنوان دیگر شهید کوفه نام سریالی تاریخی است که به کارگردانی داوود میر باقری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و ساخته شده‌است. این سریال محصول سال ۱۳۷۵-۱۳۷۰ است.از این مجموعه تلویزیونی نسخه سینمایی نیز تهیه شده‌است.

دانلود رایگان سریال امام علی کامل (تمام قسمت ها)

تلویزیون تا پیش از سریال امام علی، مجموعه‌ای با این گستردگی و وسعت تولید نکرده بود. به ویژه که حساسیت‌های جامعه و تلویزیون همیشه در قبال سوژه‌های مذهبی به شدت بالا بوده و این مسئله در دهه ۷۰ نیز بیشتر از همیشه حس می‌شد. گرچه ساخت و پخش این سریال، مسیر را برای تولید آثاری عظیم با مایه‌های مذهبی هموار کرد. ساخت سریال حدود چهار سال به طول انجامید و به دلیل پیشگام بودن مجموعه در قیاس با دیگر تولیدات تلویزیون تا آن زمان، سازندگان با مسائل و دغدغه‌های زیادی مواجه شدند، اما سرانجام پخش مجموعه از سال ۱۳۷۵ در شبکه یک سیما آغاز شد.

داریوش ارجمند، مهدی فتحی، بهزاد فراهانی، محمدرضا شریفی نیا، پرویز پرستویی، سیروس گرجستانی، ویشکا آسایش، عنایت بخشی، اصغر همت، کریم اکبری مبارکه، کامران فیوضات و… از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

سایت ویدیو